KONST / Litografier / Färglitografi 14225053
nr 1422 5053
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 23/400. Färglitografi, bildmått: 58x34, yttermått inklusive ram: 76x54 cm
måndag 27 september 2021
kl 19:58:27
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm